MÖBLER / Bord / Soffbord 16515242

nr 1651 5242

Soffbord

Fredrik Schriever-Abeln, Danmark. 1960/70-tal, benställning i mahogny. Bredd: 135 cm. Djup: 95 cm. Höjd: 53 cm

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 19:03:03